O firmě

Jsme moderní stavební společnost s důrazem na energii, ekologii, ekonomiku, estetiku a zdraví při realizaci staveb. Sídlíme v Mikulčicích, avšak stavebně působíme po celé Jižní Moravě a obchodně po celém Česku.

Zaměřujeme se na realizace hrubých staveb, dokončovacích prací malých, středních rodinných domů a nebytových prostor, ale i rekonstrukce. To vše realizujeme s kolektivem zkušených a zaškolených pracovníků, přičemž používáme jak nejnovější technologie, tak již zaběhlé procesy a postupy.

Stavební činnost provádíme výhradně s dlouhodobými a spolehlivými dodavateli materiálu a služeb, partnery a subdodavateli, čímž zajišťujeme dlouhodobý vysoký standard všech činností.

Dle naších zkušeností a zpětných reakcí ovlivňuje stavebníky, mimo referencí či kvalitně a včas provedených prací, hlavně informační servis o stavbě, materiálech a plánování prací, fotodokumentace. Proto pracujeme na principu on-line režimu komunikace, přes sociální sítě, emaily i telefony.

Postavit si vlastní dům je životní sen mnoha z nás. I my máme rádi pohodlné, kvalitní a krásné bydlení, proto se snažíme o to stejné u našich realizací. Každý zákazník je pro nás důležitý, a proto máme ke každému zákazníkovi individuální přístup, abychom splnili všechny jeho požadavky a potřeby. Spokojenost vám zaručíme použitím kvalitního materiálu, zaškolenými a zkušenými zaměstnanci, dodržením dohodnuté ceny, nezávislou kontrolou hrubé stavby, fotodokumentací i možností časosběrného videa a prodlouženým on-line servisem.

Jakub Dobrovolný, Technický dozor
Oleksandr Kononenko, jednatel společnosti

Vytisknout stránku Vytisknout stránku